09 Cze 2017

Nie ma nic bardziej mylnego, niż twierdzenie, że potrzeba nie wiem jakich miejsc odległych i wymyślnych, by wykreować to, co mamy w głowie...
Czasami wystarczy bowiem plac budowy u sąsiada, tuż obok, mijany każdego poranka, w drodze do przedszkola, na którym wysiały się maki... Aż tyle i tylko tyle :)

03 Kwi 2017

Aparatki Konin... I tym sposobem, z końcem marca, po półrocznej, wspólnej nauce, zakończyliśmy III edycję naszych warsztatów fotograficznych.

23 Lut 2017

Luty... a jak luty to 14 lutego, czyli Walentynki :)

Dlatego i my, w temacie miłości tym razem poszalałyśmy... i tym razem praktycznie bardziej niż teoretycznie. 

10 Gru 2016

Grudzień to czas spotkań w gronie najbliższych, rodziny, przyjaciół…

Aparatki Konin – i my spotkałyśmy się w ten świąteczny czas, 8 grudnia :) W atmosferze śmiechu, radości, dźwięku migawek i wszechobecnego gwaru kosztowałyśmy pyszne wigilijne potrawy przygotowane przez Marysię i Arka z Atelier – Akademia Sztuki Kulinarnej. Było pysznie!

05 Paź 2016

I stało się. Udało nam się wystartować, zgodnie z planem. Jakie wrażenia, jakie przeczucia...? Hm, przede wszystkim takie, że to będzie silna grupa i nudy nie będzie nic a nic. Było troszkę "tytułem wstępu", było też trochę "o sobie"... Najważniejsze że rozpoczęłyśmy kolejny rozdział historii Aparatek, z jej nowymi bohaterkami. Powodzenia i do zobaczenia już nie długo :)